Keď komunista cíti strach

Autor: Tomáš Lehotský | 9.12.2013 o 10:02 | Karma článku: 7,43 | Prečítané:  767x

„Mediálne internetové útoky proti nám nás musia nútiť ešte k väčšej miere otvorenosti, transparentnosti a  predovšetkým opatrnosti."     Keď komunista cíti strach, je oveľa dôležitejšia opatrnosť ako otvorenosť. Komunista veľmi dobre vie, že má čo skrývať.

fico.JPG

„...komunikácia ľudí nie je obmedzená len na počúvanie správ z televízie, rádií alebo čítanie novín. Je to doba neuveriteľnej výmeny a šírenia názorov cez sociálne siete, ktoré nepoznajú hranice slobody prejavu, nepoznajú žiadny rešpekt a úctu k súkromiu."

Komunista je inštinktívne proti akejkoľvek slobodnej komunikácii. Sloboda mu naháňa hrôzu. Je nervózny, keď nemôže kontrolovať a ovládať.

 

Všimnite si aké prkotiny rozoberajú novinári. A vráťte sa do roku 2010, 2012. To tu neexistovalo. Vôbec to nikoho netrápilo. Pretože samozrejme, vždy pravicová vláda požívala ochranu médií."

Keď komunista cíti strach, hrá to na chudáčika. Vtedy je všetko a všetci proti nemu.

 

Nech to bude akokoľvek s prezidentskými voľbami, Smer v roku 2016 vyhrá parlamentné voľby. Toto je náš cieľ a v tomto cieli nás nemôže nič vyrušovať."

Keď komunista cíti strach, nie jeho cieľom pomôcť ľuďom alebo posunúť krajinu dopredu. Prvoradým cieľom komunistu je udržať sa pri válove.

 

Tieto výroky zazneli tento víkend na sneme strany Smer a ich autorom je komunista Robert Fico. Človek, ktorý riadi našu krajinu.


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Škandály a prešľapy, ktoré stáli pri zrode fenoménu paparazzi

Ktoré škandály, príbehy a celebrity stáli pri začiatkoch bulvárnej fotografie?

DOMOV

Gabčíkovčania: S utečencami problém nebol, viac vystrájajú mladí Srbi

V Gabčíkove je ubytovaných niekoľko stoviek Srbov.


Už ste čítali?